Hotel dla psów Bydgoszcz

Nasz hotel położony jest 2 km od Bydgoszczy w sąsiedztwie malowniczych lasów Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego. Dysponujemy terenem o powierzchni około 2 hektarów, co pozwala na stworzenie idealnych warunków dla naszych podopiecznych. Ponadto dbamy o zapewnienie kameralnej oraz domowej atmosfery dzięki czemu Wasze pupile będą czuły się u nas wyjątkowo i wrócą w pełni zadowolone.

Każdy pies posiada przestronny boks. Ponadto w ciągu dnia wypuszczamy je na duże ogrodzone wybiegi, gdzie mogą szaleć i biegać do woli. Organizujemy dodatkowe atrakcje polegające na zabawach, aportowaniu itp.

Przyjmujemy jednorazowo tylko kilka piesków dlatego każdemu z nich możemy poświęcić możliwie najwięcej uwagi. 

Nasz hotel dla psów to idealne miejsce na dla Waszych pupilów, ponieważ dbamy o to, aby pieski czuły się tu wyjątkowo. Indywidualne podejście do każdego z nich jest dla nas priorytetem. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić odpowiednie warunki oraz domową atmosferę.

Warunkiem przyjęcia psa do naszego hotelu jest posiadanie książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami, odrobaczeniem i odpchleniem oraz zaaplikowanie preparatu przeciwko kleszczom w dowolnej postaci.


Hotel dla psów Bydgoszcz i okolice.

Uwaga!
Nie przyjmujemy psów agresywnych oraz zastrzegamy sobie możliwość odmowy przyjęcia psa w przypadku wątpliwości co do jego stanu zdrowia.

Zastrzegamy sobie także możliwość odmowy bez podania przyczyny.